Întrebare medicalăPsihologieRăspuns de medici

Simptomele depresiei: Cum să recunoști și să acționezi

De cateva luni ma simt trist si fara energie. Nu mai am chef de nimic. Poate fi depresie?

Conectează-te pentru a aprecia, răspunde sau distribui această întrebare

1 răspunsuri de la medici

Conectează-te pentru a vedea toate răspunsurile, reacțiile și a participa la discuție.

Vezi toate răspunsurile

Ai o întrebare similară?

Alătură-te Healing Care pentru a pune întrebări medicilor noștri verificați și a primi sfaturi personalizate.

Întrebări similare

Avertisment medical

Informațiile furnizate sunt doar în scop educativ și nu trebuie să înlocuiască sfatul medical profesional. Consultați întotdeauna un medic calificat pentru diagnostic și tratament.