Anonymous User-Cluj-Napoca, Romania-
Simptomele depresiei: Cum să recunoști și să acționezi
De cateva luni ma simt trist si fara energie. Nu mai am chef de nimic. Poate fi depresie?
Conectează-te pentru a aprecia, răspunde sau distribui această întrebare